Restaurace

Skvělá česká a rakouská kuchyně

Hledáte kvalitní restauraci v okolí Budišova nad Budišovkou a Libavé? Restaurace Schönwald uspokojí i nejnáročnější klienty.

Relax Pension Schönwald má restauraci A la carte, s kapacitou 32 míst a dvěma letními terasami s pergolou a slunečníky pro celkem 26 lidí. Z našich teras budete mít příjemný výhled na stalové okolí.

Stylová restaurace s kachlovými kamny

Stylová restaurace

Vyhlídková terasa pension

Terasa pension

Domácí atmosféru celého zařízení dotváří tradiční česká a rakouská kuchyně ve stylové restauraci. Restaurace Schönwald nabízí vynikající pokrmy, tak jak si je pamatujete ještě od svých babiček. Vůně linoucí se z restaurace nutí okolo projíždějící cyklisty sesednout z kola a usednout v restauraci. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a dobře „zapadají“ do selského prostředí pensionu, který vznikl na místě bývalého statku.

Inspirujte se naším novým jídelním lístkem 2019

Protože však v restauraci Schönwald vaří kuchaři, kteří dobře znají nejen svoji  profesi, ale sledují i trendy moderní doby, je tradiční česká a rakouská kuchyně odlehčená, takže se ani dámy dbající na štíhlou linii nemusejí obávat, že by po zdejším pobytu přibraly. Díky prolínání evropských kuchyní, i zde kuchaři používají  nejnovější trendy při přípravě jídel.  

Ať už dáváte přednost dobrému pivu,nebo si spíš rádi vychutnáte skleničku kvalitního vína, restaurace Schönwald vás nezklame v žádném směru. Čepujeme zde Plzeň 12° a Radegast 10°. Milovníci vína pak mohou vybírat z obsáhlého vinného lístku, který nabízí převážně osvědčená vína od moravských vinařů, spíše těch menších a neomšelých.

Provozní doba restaurace a kuchyně

Objednávky do kuchyně přijímáme půl hodiny před koncem provozní doby kuchyně!

Grilování

Velmi oblíbené je i grilování, které se stalo novodobým trendem a možností, jak spojit zábavu s přípravou dobrého jídla. Relax Pension Schönwald má pro venkovní grilování výborné podmínky – především téměř neomezený prostor. Zdejší kuchaři vás nadchnou svým uměním, ať už ochutnáte grilované ryby,  různé druhy mas, zeleninu,  ovoce či houby.

  

Táborák

Tak schválně – kdy jste naposledy seděli u pořádného táboráku, při kytaře zpívali staré známé songy a sledovali přitom špekáček napíchnutý na proutku, jak se zvolna opéká nad ohněm? Nejspíš si už ani nevzpomenete... A od toho je tady Relax Pension Schönwald, který nabízí uspořádání táboráku podle vašeho přání. Připravíme tradiční pochoutky...

Přijeďte a připomeňte si dobu letních táborů i prvních prázdninových lásek.

 

Dnes je: 2020.05.30 | 21:10
Kontaktujte nás

Relax Pension Schönwald

Podlesí 24, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Česká republika

Tel: +420 602 554356,

info@relaxpension.cz
GPS souřadnice: 49.7640164N, 17.5906203E
www.relaxpension.cz

Aktuality
Všechny aktuality
Aktuální počasí Počasí Libavá - Slunečno.cz
Kalendář
Květen 2020
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31