Restaurace

Skvělá domácí kuchyně

Hledáte kvalitní restauraci v okolí Budišova nad Budišovkou a Libavé? Restaurace Schönwald uspokojí i nejnáročnější klienty. Relax Pension Schönwald disponuje kapacitou 32 míst a dvěma letními terasami s pergolou a slunečníky pro celkem 26 lidí. Z našich teras budete mít příjemný výhled na stylové okolí. Podívejte se na naší

3D virtuální prohlídku restaurace.

Stylová restaurace s kachlovými kamny

Stylová restaurace

Vyhlídková terasa pension

Terasa pension

Domácí atmosféru celého zařízení dotváří tradiční domácí kuchyně ve stylové restauraci. Restaurace Schönwald nabízí vynikající pokrmy, tak jak si je pamatujete ještě od svých babiček. Vůně linoucí se z restaurace nutí okolo projíždějící cyklisty sesednout z kola a usednout v restauraci. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a dobře „zapadají“ do selského prostředí pensionu, který vznikl na místě bývalého statku.

Aktuální jídelní lístek

Protože však v restauraci Schönwald vaří kuchaři, kteří dobře znají nejen svoji  profesi, ale sledují i trendy moderní doby, je tradiční domácí kuchyně odlehčená, takže se ani dámy dbající na štíhlou linii nemusejí obávat, že by po zdejším pobytu přibraly. Díky prolínání evropských kuchyní, i zde kuchaři používají  nejnovější trendy a technologie při přípravě jídel.  

Ať už dáváte přednost dobrému pivu,nebo si spíš rádi vychutnáte skleničku kvalitního vína, restaurace Schönwald vás nezklame v žádném směru. Čepujeme zde Plzeň 12° a Radegast 10°. Milovníci vína pak mohou vybírat z obsáhlého vinného lístku, který nabízí převážně osvědčená vína od moravských vinařů, spíše těch menších a neomšelých.

Provozní doba restaurace a kuchyně

Objednávky do kuchyně přijímáme půl hodiny před koncem provozní doby kuchyně!

Grilování

Velmi oblíbené je i grilování, které se stalo novodobým trendem a možností, jak spojit zábavu s přípravou dobrého jídla. Relax Pension Schönwald má pro venkovní grilování výborné podmínky – především téměř neomezený prostor. Zdejší kuchaři vás nadchnou svým uměním, ať už ochutnáte grilované ryby,  různé druhy mas, zeleninu,  ovoce či houby.

  

Táborák

Tak schválně – kdy jste naposledy seděli u pořádného táboráku, při kytaře zpívali staré známé songy a sledovali přitom špekáček napíchnutý na proutku, jak se zvolna opéká nad ohněm? Nejspíš si už ani nevzpomenete... A od toho je tady Relax Pension Schönwald, který nabízí uspořádání táboráku podle vašeho přání. Připravíme tradiční pochoutky...

Přijeďte a připomeňte si dobu letních táborů i prvních prázdninových lásek.

 

Dnes je: 2021.10.21 | 11:15
Kontaktujte nás

Relax Pension Schönwald

Podlesí 24, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Česká republika

Tel: +420 602 554356,

info@relaxpension.cz
GPS souřadnice: 49.7640164N, 17.5906203E
www.relaxpension.cz

Aktuální počasí Počasí Libavá - Slunečno.cz
Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31