Společenské akce

Rodinné oslavy, svatební hostiny

Naše nekuřácká restaurace s výbornou kuchyní je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav různého charakteru. Máte narozeniny? Chystáte svatební hostinu? Zajistíme ji přesně podle Vašich představ.

Využít můžete naší restauraci Schönwald pro cca 35 osob, nebo pro Vás uspořádáme čistě soukromou akci ve všech provozních prostorách včetně wellness.

Disponujeme rovněž také venkovní letní terasou s grilem a místem pro produkci. 

 

Skvělé prostředí pro firemní akce s ubytováním

Proč uspořádat Vaši akci v Relax Pension Schönwald?

Perfektně vybavený konferenční prostor je součástí areálu Relax Pension Schönwald a v kombinaci se stylovým ubytováním, jsou vynikajícím předpokladem pro pořádání firemních a společenských akcí. Kapacita našich konferenčních prostor je celkem až 50 osob a 35 osob přímo v restaurace  Schönwald. V případě akcí pod širým nebem jsme však schopni zorganizovat akce např. zahradní párty až pro 150 účastníků.

Test


Vynikajícím doplňkem firemních i společenských akcí jsou volnočasové aktivity, které u nás můžete využít. Kromě  wellness a různých sportovních aktivit, pro Vás rádi zorganizujeme doprovodný program.

Co pro vás můžete uspořádat?

Teambulding

Připravujeme teambuildingové programy pro pracovní skupiny a týmy, například pro vedení firmy, klíčové partnery, zaměstnance nebo jejich rodiny. Typy programů jsou velmi různé, od pasivnějších až po adrenalinové. Náročnost a typ programu jsou volitelné při přípravě programu. 

Relaxační programy

Relaxační programy doporučujeme v případech zátěže, únavy, stresu, nedostatku energie, pocitů vyčerpanosti a jednotvárnosti světa okolo. Relaxační programy ale můžete také nabídnout svému týmu za odměnu. Program je směsí nenáročných fyzických a psychických aktivit. Nechybí osvědčené životabudiče z oblasti wellness - masáže, relaxační procedury. 

Programy pro osobní a týmový rozvoj

Můžete u nás uspořádat výjezdní poradu, klasické školení nebo zážitkový seminář. Pomůžeme vám vhodně nakombinovat vzdělávací a relaxační aktivity.

Všechny programy připravujeme na míru konkrétní poptávce a v případě zájmu realizujeme na klíč. Stačí, když nás seznámíte se svými cíli a ostatní můžete nechat na nás. 

 


Nebudete vědět, co dřív ... .

Nemusíte dělat vůbec nic, jen třeba sedět na terase u dobré knížky, nebo se kochat jedinečnou přírodou Oderských vrchů. Pokud však máte chuť trochu se hýbat nebo si dopřát nějakou zábavu, nejspíš vás překvapí, kolik aktivit a tipů na výlety Relax Pension Schönwald nabízí. 

Pěší výlety po okolí

Níže uvedené lokality se nacházejí v okruhu 10 km od Relax Pensionu Schönwald.  

Cykloturistika

V našem kraji jsou ideální podmínky pro cykloturistiku. K dispozici je velký výběr cyklotras a my Vám s jejich výběrem rádi pomůžeme a poradíme kam se vydat. Vzhledem k tomu, že náš kraj je hornatý, tak doporučujeme využít naší půjčovny elektrokol. S elektrokolem ujedete na plně nabitou baterii až několik desítek kilometrů bez námahy. Udržíte krok s fyzicky zdatnějšími partnery a kamarády. Bonusem je pak ohleduplnost k přírodě. V případě, že vám dojde baterie, můžete šlapat podobně jako na běžném kole. 

Půjčete si kola a elektrokola 

                                   

 

Fitness 

Fitness je k dispozici jak ubytovaným hostům, tak veřejnosti. Otevřeno je denně od 15:00 do 21:00. Do fitness je vstup v samostatné budově. Fitness disponuje šatnou, vybavené sprchou, skříňkami, umyvadlem a vysoušečem vlasů.

Běžte si zacvičit  - ceník

Součástí fitness jsou:

veslovací trenažer inSPORTline Delavare, multifunkční posilovací věž Body Craft GX 3/3, rovná lavice inSPORTline, gymnastická matrace Marbo Sport MC-M004,žebřiny inSPORTline, vibromasážní stroj inSPORTline atd.

 

Společenské hry

Relax Pension Schönwald nabízí k zapůjčení nespočet společenských her, které dovedou pobavit jak jednotlivce, tak i celé skupiny přátel a kamarádů.

Petanque

Pravidla pétanque v PDF

Kroket

Pravidla kroketu v PDF

Badminton

 

 

 

Dnes je: 2021.10.21 | 11:26
Kontaktujte nás

Relax Pension Schönwald

Podlesí 24, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Česká republika

Tel: +420 602 554356,

info@relaxpension.cz
GPS souřadnice: 49.7640164N, 17.5906203E
www.relaxpension.cz

Aktuální počasí Počasí Libavá - Slunečno.cz
Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31