Pension

Náš útulný Relax Pension Schönwald se nachází na klidném místě v Podlesí, asi 5km od Budišova nad Budišovkou na úpatí Nízkého Jeseníku mezi tokem řeky Odry a Červenou Horou ve výšce cca  600 m nad mořem. Rodinný Relax Pension Schönwald vznikl v roce 2017 na místě bývalého historického statku z roku 1776, jehož některé dochované části byly zachovány a využity při stavbě dnešního pensionu s restaurací a wellness. Vše jsme budovali tak, aby bylo vše sladěno a každá část působila nezaměnitelnou atmosférou, která vás naplní energií, klidem a pohodou. To je důvod, proč jste tady!

Máme otevřeno a jsme připraveni na sezónu. Připravili jsme pro Vás POBYTOVÉ BALÍČKY, tak si stačí jen vybrat a věřte, že si to u nás krásně užijete.


AKCE - BÍLÝ KÁMEN

Tento rok proběhne XXVII. ročník Bílý kámen netradičně 28. srpna 2021. V našem pensionu máme vše připravené na to, abychom usadili a obsloužili rychle a bezstarostně co nejvíce cyklistů, koloběžkářů, ale i pěších turistů, kteří využijí navštívit vojenský prostor Libavá - kraj s pohnutou minulostí a živou současností.

Moc se na Vás těšíme - personál Relax Pensionu Schönwald

 

 


Virtuální prohlídka -  Relax Pension Schönwald

Relax Pension Podlesí

Relax Pension Podlesí

Relax Pension Podlesí

Relax pension Podlesí - výhled

 

Pobytové balíčky 2021 - NOVÉ CENY,NOVÉ SLUŽBY

Vážení návštěvníci, zákazníci, pro tento rok jsme pro Vás připravili pobytové balíčky 2021. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na setkání s Vámi.

                     


Stylová selská restaurace 

Restaurace Schönwald je vyhlášená nejen mezi hosty z pensionu, ale i mezi místními v Budišově nad Budišovkou a okolí. Restaurace nabízí vynikající pokrmy moderní kuchyně pod vedením nového zkušeného kuchaře, který klade důraz na moderní gastro technologie spojené se zdravou výživou a používáním bylin. Jídla jsou připravována s láskou z čerstvých surovin od regionálních farmářů a dodavatelů a korespondují s celkovým moderním selským pojetím pensionu, který vznikl na místě bývalého statku. Přijďte vyzkoušet naše domácí čerstvé pokrmy nebo si užijte naše gastronomické víkendové a letní akce spojené s grilováním, pečením a uzením.

Odpočiňte si v oáze klidu.

Pro nás slovo se slovo relax vztahuje nejen k očistě těla v naší wellness oáze, ale zveme vás k posezení na jednu z teras s výhledem na panorama Beskyd, s dobrou knihou, nebo pro odpočinek s dobrou sklenkou vína. 

K naší relax oáze patří:

Finská a parní sauna
Kneippovy lázně
Ochlazovací bazén
Relaxační místnost
Sluneční terasa a zahrada atd.

Turistické aktivity

Z našeho penzionu můžete vyrážet do okolí pěšky, na kolech, ale i autem. Nepřeberné množství turistických a cyklistických  tras vybízí k toulkám po okolí. V našem regionu je možnost navštívit památník česko-německého přátelství, můzeum břidlice, břidlicové stezky, vodní nádrž Slezská Harta a Kružberk atd.

Víkendové pobyty

Abychom vyšli vstříc potřebám našim klientům, nabízíme řadu víkendových pobytů. Sledujte naši aktuální nabídku 

POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

 

Dnes je: 2021.09.29 | 05:15
Kontaktujte nás

Relax Pension Schönwald

Podlesí 24, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Česká republika

Tel: +420 602 554356,

info@relaxpension.cz
GPS souřadnice: 49.7640164N, 17.5906203E
www.relaxpension.cz

Aktuální počasí Počasí Libavá - Slunečno.cz
Kalendář
Září 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30