Pension

Náš útulný Relax Pension Schönwald se nachází na klidném místě v Podlesí, asi 5km od Budišova nad Budišovkou na úpatí Nízkého Jeseníku mezi tokem řeky Odry a Červenou Horou ve výšce cca  600 m nad mořem. Rodinný Relax Pension Schönwald vznikl v roce 2017 na místě bývalého historického statku z roku 1776, jehož některé dochované části byly zachovány a využity při stavbě dnešního pensionu s restaurací a wellness. Vše jsme budovali tak, aby bylo vše sladěno a každá část působila nezaměnitelnou atmosférou, která vás naplní energií, klidem a pohodou. To je důvod, proč jste tady!

Máme otevřeno a jsme připraveni na sezónu. Připravili jsme pro Vás POBYTOVÉ BALÍČKY, tak si stačí jen vybrat a věřte, že si to u nás krásně užijete.


 

Úplný relax řešíme přístrojovou LYMFODRENÁŽÍ.

Přístrojová lymfodrenáž pomáhá odstraňovat otoky způsobené lymfatickým systémem, otoky způsobené nadměrným zatížením dolních končetin. Je vhodná jako prevence hluboké trombózy, při doléčování poúrazových stavů. V neposlední řadě má výrazný efekt na stav celulitidy, kterou pomáhá výrazně zlepšovat.

Na výběr je několik programů přístrojové lymfodrenáže v délce trvání od 30 do 50 minut: celulitida, detoxikace, lipedém, syndrom těžkých nohou,regenerace, pooperační postliposukční péče, úponové bolesti,poúrazové stavy, varixy prevence, zlepšení trofiky kůže.


Virtuální prohlídka -  Relax Pension Schönwald

Relax Pension Podlesí

Relax Pension Podlesí

Relax Pension Podlesí

Relax pension Podlesí - výhled

 

Pobytové balíčky 2021 - NOVÉ CENY,NOVÉ SLUŽBY

Vážení návštěvníci, zákazníci, pro tento rok jsme pro Vás připravili pobytové balíčky 2021. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na setkání s Vámi.

                     


Stylová selská restaurace 

Restaurace Schönwald je vyhlášená nejen mezi hosty z pensionu, ale i mezi místními v Budišově nad Budišovkou a okolí. Restaurace nabízí vynikající pokrmy moderní kuchyně pod vedením nového zkušeného kuchaře, který klade důraz na moderní gastro technologie spojené se zdravou výživou a používáním bylin. Jídla jsou připravována s láskou z čerstvých surovin od regionálních farmářů a dodavatelů a korespondují s celkovým moderním selským pojetím pensionu, který vznikl na místě bývalého statku. Přijďte vyzkoušet naše domácí čerstvé pokrmy nebo si užijte naše gastronomické víkendové a letní akce spojené s grilováním, pečením a uzením.

Odpočiňte si v oáze klidu.

Pro nás slovo se slovo relax vztahuje nejen k očistě těla v naší wellness oáze, ale zveme vás k posezení na jednu z teras s výhledem na panorama Beskyd, s dobrou knihou, nebo pro odpočinek s dobrou sklenkou vína. 

K naší relax oáze patří:

Finská a parní sauna
Kneippovy lázně
Ochlazovací bazén
Relaxační místnost
Sluneční terasa a zahrada atd.

Turistické aktivity

Z našeho penzionu můžete vyrážet do okolí pěšky, na kolech, ale i autem. Nepřeberné množství turistických a cyklistických  tras vybízí k toulkám po okolí. V našem regionu je možnost navštívit památník česko-německého přátelství, můzeum břidlice, břidlicové stezky, vodní nádrž Slezská Harta a Kružberk atd.

Víkendové pobyty

Abychom vyšli vstříc potřebám našim klientům, nabízíme řadu víkendových pobytů. Sledujte naši aktuální nabídku 

POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

 

Dnes je: 2021.12.02 | 11:44
Kontaktujte nás

Relax Pension Schönwald

Podlesí 24, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Česká republika

Tel: +420 602 554356,

info@relaxpension.cz
GPS souřadnice: 49.7640164N, 17.5906203E
www.relaxpension.cz

Aktuální počasí Počasí Libavá - Slunečno.cz
Kalendář
Prosinec 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31